Kwiaty rzepaku

Oleje Rzepakowe Olandia to Zdrowe oleje o doskonałym smaku.
Tłoczone na zimno!
Nie rafinowane - dzięki czemu zachowały wszystkie właściwości zdrowotne zawarte w nasionach rzepaku.

Choć możesz kupić je w dowolnym sklepie "z półki" i termin ważności mają około roku, nie tracą nic ze swoich zdrowotnych i smakowych walorów.

Oleje Rzepakowe Olandia są tłoczone na zimno. Niska temperatura tłoczenia pozwala zachować naturalne bogactwo soli mineralnych, witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych. 

Oleje Rzepakowe Olandia należą do wyjątkowych, ponieważ przed procesem tłoczenia nasiona pozbawiane są gorzkiej łuski. W łusce znajdują się niepożądane związki, które powodują pogorszenie cech sensorycznych oleju jak barwa, smak czy zapach.

Oleje Rzepakowe Olandia
Oleje rzepakowe Olandia

Nasza koleżanka Karolina Kamińska
prosi o przeczytanie artykułu
Zdrowy ☀️ olej rzepakowy
Olewaj przemysłowy Olej Rzepakowy. 
Nie bądź głupi! Nie daj się zabić!! 
Nie kupuj trucizny, tylko dlatego, że tania!!!

Gotując z Olejami Rzepakowymi Olandia dostarczasz organizmowi najzdrowsze kwasy tłuszczowe niezbędne w codziennej profilaktyce żywieniowej.

Nowoczesne technologie pozwoliły nam uzyskać produkt wyróżniający się jakością na polskim rynku. Dzięki temu Oleje Rzepakowe Olandia posiadają piękną złocistą barwę, doskonały smak i wyjątkowy aromat.

Olej z przeznaczeniem do smażenia wyprodukowany jest z selekcjonowanych nasion, które charakteryzują się wysoką zawartością kwasu oleinowego, wynoszącą aż do 80%. Takie uszlachetnione nasiona pozwoliły uzyskać olej odporny na wysoką temperaturę, który nadaje się nawet do frytowania i głębokiego smażenia.

Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega 3 przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
W naszym sklepie znajdziesz:

Zapraszamy do degustacji!

Oleje rzepakowe Olandia