Olej Lniany

Olej Lniany z kapsaicyną 10 stopniowy. Kapsalen.

Olej lniany z KAPSAICYNĄ powstał w wyniku ekstrakcji bardzo ostrej papryki z olejem lnianym 10 stopniowym o najwyższych parametrach jakościowych. KAPSAICYNA nadaje olejowi lnianemu bardzo ostry smak i intensywnie czerwony kolor. 

Olej lniany z KAPSAICYNĄ - Kapsalen ma szerokie oddziaływanie zdrowotne.

Produkt powstał na życzenie naszych klientów, którzy wcześniej korzystając z naszego oleju próbowali otrzymać Olej Lniany z Kapsaicyną domowymi sposobami. 


Olej lniany z KAPSAICYNĄ - Kapsalen.
Pojemność - 0,5 litra.

Dostępny w sprzedaży wysyłkowej.
Dostarczamy paczką kurierską w opakowaniach termicznych.

Przesyłki do 30 kilogramów wysyłamy w tej samej cenie
(19,00 - z pobraniem i 15,00 zł z przedpłatą.)

Istnieje możliwość wcześniejszej wpłaty na konto firmy 
wtedy wysyłka
 kosztuje 15,00 zł.

Olej lniany z kapsaicyną - Kapsalen
Olej lniany z kapsaicyną

Olej lniany z kapsaicyną Kapsalen jest ZIMNOTŁOCZONY, NIEOCZYSZCZONY, BIOLOGICZNIE AKTYWNY. 

Olej lniany z kapsaicyną Kapsalen jest produkowany w unikalnej technologii na zimno, gdzie zaraz po wytłoczeniu spływa do chłodni i naturalnie sedymentuje w szczelnych pojemnikach. Sprzedaż i przechowywanie odbywa się wyłącznie z lodówek – stąd nazwa 10 stopniowy. Stała kontrola nad procesami tłoczenia, sedymentacji, dystrybucji zapewnia mu najwyższą jakość charakteryzującą się biologiczną aktywnością zawartych w nim NNKT - Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Kwasów tych organizm nie wytwarza i muszą być dostarczone wraz z pożywieniem, gdyż są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kwasy te w połączeniu z kapsaicyną wpływają korzystnie na wiele jednostek chorobowych.

Zastosowanie:
Olej lniany z kapsaicyną Kapsalen jest szczególnie zalecany w celu uzupełnienia kwasów tłuszczowych omega -3 w diecie. KAPSAICYNA znajdująca się w ostrej papryce ma szerokie oddziaływanie zdrowotne. Olej lniany z KAPSAICYNĄ jest wykorzystywany w kuracjach wspomagających redukcję masy ciała oraz jako produkt wspomagający terapię w chorobach nowotworowych, a przede wszystkim jako naturalny, wysokiej jakości produkt spożywczy do wielu potraw podnosząc ich walory smakowe.

Sposób użycia:
Stosować tylko na zimno, nie podgrzewać i nie smażyć na nim potraw. Jako produkt spożywczy używać w niewielkiej ilości, ze względu na bardzo ostry smak do różnych potraw: kasz, ziemniaków, past serowych, past kanapkowych, sałatek, sałat, surówek, sosów, dresingów, majonezów domowych i innych potraw.

Kapsalen - Olej lniany z kapsaicyną do bezpośredniego spożycia przed posiłkiem 3-5 razy dziennie łyżeczkę od herbaty (ok. 5 gramów), popijać mlekiem lub śmietanką.

Ważne! 
Ostry smak redukuje mleko, śmietanka, lub masło ponieważ kapsaicyna jest rozpuszczalna w tłuszczach, a nie rozpuszcza się w wodzie.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze 5-10 st.C, w szczelnie zamkniętych ciemnych oryginalnych butelkach. Chronić przed źródłem światła.

Olej lniany z kapsaicyną Kapsalen
Olej lniany z kapsaicyną


Mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy 
do naszego sklepu
Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra