A było to tak.
Dawno, dawno temu rozpoczęliśmy budowę serwisu Zaczekać na Dusze www.zaczekac-na-dusze.pl
Przeglądając internetowe strony które bardzo poważnie traktują zdrowie Polaków i nie proponują tabletkowo-zastrzykowego  leczenia w nieskończoność bez możliwości wyleczenia, tylko wskazują drogę do Zdrowego Życia bez tabletek, natrafiliśmy na stronę www.zlotopolskie.pl.
Po dokładnym zapoznaniu się z działalnością firmy uznaliśmy, że firma

ZŁOTO POLSKIE 
Marek Wolniak
62-800 Kalisz
ul. Piwna 5

spełnia wszelkie warunki by zakwalifikować ją jako Firmę z Duszą. Zrobiliśmy podstronę w dziale Biznes z Duszą, zawiadomiliśmy o tym pana Marka Wolniaka, który zaproponował nam dystrybucję Złotopolskich naturalnych olejów 10 stopniowych na terenie Zielonej Góry. Propozycję przyjęliśmy bez wahania, ponieważ tam gdzie o Zdrowie chodzi Promocji tanich i skutecznych metod nigdy nie za wiele.

Mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy 
do naszego sklepu
Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra

Ani Pan Marek, ani my nie zafundujemy sobie całorocznej reklamy we wszystkich polskich telewizjach za miliony. Jedyna droga by dotrzeć do Zuchwałych którzy w telewizyjne reklamy nie wierzą to propagowanie i dystrybucja takich metod i produktów, które sprawdziliśmy na sobie i wiemy na 100% że działają. Działają! Złotopolskie Naturalne Oleje 10 Stopniowe to jedna ze skuteczniejszych dróg do Zdrowia!

Panie Marku!
Dziękujemy za zaproszenie do współpracy.
P.H.U. "Fagot"

Złotopolskie naturalne oleje 10 stopniowe

Nazywam się Marek Wolniak.
Mam zaszczyt zaprezentować Państwu moją firmę, 
która od kilku lat produkuje oleje lecznicze
Złotopolskie naturalne oleje 10 stopniowe,
a w szczególności nasz sztandarowy produkt 
Olej Lniany Złotopolski - 10 stopniowy.

Od wielu lat prowadziłem Ośrodek Diagnostyczno - Leczniczy zajmujący się edukacją w zakresie higieny życia oraz diagnostyką i leczeniem różnych jednostek chorobowych.

Prowadząc badania komputerowe obrazu żywej kropli krwi w moim Ośrodku Diagnostyczno Leczniczym zaobserwowaliśmy bardzo dobry obraz krwi wśród osób spożywających na co dzień olej lniany nieczyszczony z pierwszego tłoczenia na zimno.

Krew tych osób miała zawsze właściwą gęstość, krwinki nigdy nie były zrulonizowane i krew posiadała wzorowe parametry biochemiczne.

Mając niezbite dowody na oddziaływanie oleju lnianego na organizm człowieka postanowiłem na stałe wprowadzić go do codziennego menu w moim Ośrodku.

Zaskoczenie było ogromne, gdy rozmawiając z różnymi producentami olejów lnianych nie mogłem uzyskać potwierdzenia rzetelności ich produkcji, począwszy od materiału siewnego, wysiewu poprzez zbiór i wytłaczanie a skończywszy na właściwej dystrybucji tego produktu.
 

Natomiast nieliczni producenci wydawać by się mogło odpowiedniego produktu, nie byli zainteresowani współpracą.

Uznałem wtedy, że zbyt tego produktu jest na tyle duży, że bez problemu można go sprzedać innym mniej wymagającym klientom albo też, że to co było napisane w ulotkach reklamowych tych firm nie zgadzało się z rzeczywistością a producent takiego oleju słysząc o badaniach swojego produktu przez odbiorcę wolał wycofać się z kontaktów handlowych.

Nie mając wyjścia, a chcąc koniecznie korzystać z leczniczych właściwości oleju lnianego musiałem zainteresować się samodzielną jego produkcją. Ośmieliła mnie też do tego wiedza i znajomość tematu prezentowana przez naszych pacjentów. W ośrodku prowadzimy bowiem szkolenia z zakresu biochemii, medycyny, dietetyki i fizjologii.

Sprawa nie była łatwa, gdyż szybko zrozumiałem, że chcąc mieć dobry olej lniany muszę zadbać o właściwy surowiec do jego produkcji - siemię lniane czyli uprawę lnu. Na tym etapie trzeba było wybrać właściwą odmianę lnu oleistego, rozpocząć jego uprawę na terenie o odpowiednim klimacie, gwarantującym odpowiednie parametry zawartości tłuszczów w nasionach.

To wszystko przeciągało w czasie uruchomienie produkcji. Len sieje się na wiosnę i zbiera pod koniec lata.

Podjęliśmy to wyzwanie. Po posianiu lnu aby sfinalizować nasze przedsięwzięcie gospodarcze założyliśmy Przedsiębiorstwo - Produkcyjno-Handlowe ZŁOTO POLSKIE, wtedy czekając do zbiorów mieliśmy czas na opracowanie technologii tłoczenia.

Zakupiliśmy prasę ślimakową w Danii a doświadczenia w metodzie tłoczenia na zimno siemienia lnianego czerpaliśmy z podobnej ekologicznej tłoczni olejów we Francji. Nasza maszyna do tłoczenia olejów roślinnych podczas pracy rozgrzewa się tylko do 40 stopni C ( jest to wyjątkowa wartość wymagająca odpowiedniej technologii ) a wiec jest to w granicach ciepłoty ciała ludzkiego. Poprzez odpowiedni dobór parametrów technicznych uzyskujemy najlepsze parametry biochemiczne naszego produktu.

Rozumiejąc jak ważnym jest by tak precyzyjnie wytworzony olej lniany dotarł do naszych klientów w jak najlepszym stanie stworzyliśmy dystrybucję opartą na sprzedaży kontrolowanej- zamkniętej z lodówek w temperaturze przechowywania od 4 do 10 stopni C. Taka produkcja i dystrybucja umożliwia zachowanie w oleju do 60 % zawartości kwasów tłuszczowych omega 3 przez okres 2 miesięcy od daty produkcji. Warunkują to też ciemne opakowania szklane i szczelne zamknięcie butelek.

Nasze nowatorskie podejście do produkcji i dystrybucji jest gwarancją otrzymania najlepszego produktu przez kupującego, oraz powoduje że nasz olej jest wręcz lekarstwem dla wielu potrzebujących, którzy wiedza jak z niego skorzystać.

Proponowany olej jest produktem spożywczym do codziennej konsumpcji wyprodukowanym w szczególnie staranny sposób.

Ze względu na właściwości lecznicze nazywamy go olejem lnianym leczniczym, nieoczyszczonym uzyskiwanym w produkcji metodą na zimno.

Produkcja najlepszego w Polsce oleju lnianego oraz jego właściwa dystrybucja, by mógł dotrzeć o niezmienionych parametrach biochemicznych do każdego naszego klienta, jest dla naszej firmy wyjątkową misją.

Marek Wolniak

Złotopolskie naturalne oleje 10 stopniowe